Kim jestem?

Kim jestem?

Cześć!
Ja jestem Dawid Kowalski, mam 20 lat i od pewnego czasu zajmuję się blogowaniem na temat technologii, komputerów, smartfonów i całej reszty tej cyfrowej rzeczywistości, która nas otacza.

Komputerami fascynowałem się od dziecka, a gdy miałem około 10-12 lat zacząłem na poważnie „grzebać” przy komputerach, próbując samodzielnie osiągnąć jaki większy efekt niż tylko zainstalować grę na komputerze. Obecnie jestem absolwentem Technikum Informatycznego co w połączeniu z moimi umiejętnościami daje mi zaszczytny tytuł Informatyka z krwi i kości.

Pisaniem zajmuję się od pewnego czasu, na przełomie ostatnich 3 lat prowadziłem 3 blogi technologiczne, które dumnie się rozwijały ten jest kolejnym krokiem milowym w mojej blogowej karierze. Równolegle prowadzę jeszcze jeden blog poświęcony programowaniu zatytułowany JaProgramista.

Blog jest pisany w bardzo luźnej formie, staram się pisać tak, jakbym rozmawiał z Tobą osobiście, jak kumpel z kumplem i taką utrzymujmy relację na łamach tego bloga. Dzięki temu nam wszystkim będzie łatwiej tworzyć i odbierać te treści. Mam nadzieję że ten blog przypadnie Ci do gustu i wrócisz tu od czasu do czasu zajrzeć co nowego w świecie technologii się dzieje, a dzieje się naprawdę sporo!